آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
انواع عمل زيبايی سينه زنان

عمل بزرگ کردن و خوش فرم کردن سینه زنان

salamatmag 2 55 300x150 انواع عمل زيبايی سينه زنان

 

در این مقاله در سلامت مگ به انواع عمل زيبايی سينه زنان می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

در حالی که از اندازه و یا فرم سینه‌های خود ناراضی بوده اید، می‌توانید با یک جراح پلاستیک مشاوره بکنید. اگر فکر می‌کنید سینه‌های شما بیش از حد بزرگ یا کوچک و یا حالت افتادگی داشته است و یا اگر به خاطر بیماری خاصی یکی یا هر دو سینه‌ی خود را از دست داده اید، می‌توانید با انجام جراحی زیبایی پستان تمامی این مشکلات را برطرف بکنید. دکتر پیشرفته‌ترین روش‌های جراحی زیبایی سینه را انجام می‌دهند، که شامل

 

 

بزرگ کردن سینه‌ها با کاشت پروتز

 

بزرگ کردن سینه‌ها با پروتز یکی از عمل‌های جراحی زیبایی خیلی محبوب در بین خانوم ها هست که طی آن پروتزی از جنس سالین یا سیلیکون در سینه‌ها قرار داده خواهد شد. در انجام این عمل گزینه‌های بسیار گوناگونی برای انتخاب نتایج نهایی جراحی وجود داشته که این گزینه‌ها بر اساس شرایط و نیاز هر بیمار انتخاب خواهد شد، از جمله اندازه و شکل پروتز و الگوی به وجود امدن برش روی سینه برای انجام جراحی. در این جراحی، پروتز‌ها از راه برش‌های بسیار کوچکی درون سینه جای داده خواهد شد و در زیر بافت سینه قرار خواهد گرفت

 

 

کوچک کردن سینه‌ها

 

زنانی که سینه‌های خیلی بزرگی دارند، بیشتر در قفسه سینه‌ی خود احساس درد یا خارش و حساسیت پوستی (عرق سوز شدن) خواهند کرد و به علت این علائم ناراحت بوده و از ظاهر خود نیز ناراضی می باشند. عمل جراحی کوچک کردن سینه این مشکل را حل خواهد کرد و هم به لحاظ زیبایی و به لحاظ درمانی، وضعیت بیمار را بهبود خواهد کرد. با انجام این جراحی علاوه بر این که شکل سینه‌ها زیبا خواهد شد، ناراحتی و درد بیمار به علت وجود بافت اضافه نیز برطرف خواهد شد. در این جراحی بافت اضافه‌ی سینه برداشته خواهد شد و قسمت نوک سینه به موقعیت بالاتری انتقال داده خواهد شد تا سینه‌ها ظاهر زیباتر و جوانتری پیدا کرده باشد.

 

salamatmag 1 71 انواع عمل زيبايی سينه زنان

 

لیفت سینه‌ها یا ماستوپکسی

 

ماستوپکسی یا لیفت سینه‌ها جراحی هست که طی آن شل شدگی و افتادگی سینه‌ها برطرف شده است. میزان شل‌شدگی پوست سینه و افتادگی بافت آن در خانوم های مختلف تفاوت دارد و امکان دارد خیلی خفیف، متوسط و یا شدید بوده باشد. یک جراح پلاستیک می‌تواند بعد از ارزیابی وضعیت سینه‌ها، تکنیک مناسب برای انجام جراحی پستان را طرح ریزی بکند. جراحی لیفت سینه به طور اصولی با به وجود امدن یک برش در اطراف‌ هاله‌ی نوک سینه و یک برش در قسمت زیر سینه، انجام خواهد شد و بدین ترتیب جراح می‌توان هم بافت اضافه و هم پوست اضافی سینه‌ها را بر خواهد داشت این جراحی باعث بالا رفتن سینه‌ها و ایجاد ظاهری جوان و زیبا در سینه‌ها خواهد شد.

 

 

تزریق ژل یا چربی در سینه‌ها

 

با تزریق چربی در سینه می‌توانید فرم و سایز سینه‌ها را بهبود ببخشید و یا هر گونه عدم تقارن یا بدشکلی در سینه را اصلاح بکنید. برای تزریق چربی در سینه، اول با استفاده از دستگاه لیپوستکشن با فشار کم، از ناحیه ای دیگر از بدن، چربی استخراج خواهد شد. این چربی بعدذ با سالین پاکسازی خواهد شد و در نواحی از سینه که برجستگی کمتری داشته است تزریق شده و این تکنیک دارای خطرات و محدودیت‌هایی هست، اما در حالی که بیمار شرایط مناسب برای این عمل را داشته است و کاندید خوبی برای این عمل هست، نتایج آن خیلی رضایت‌بخش واهند بود و انجام عمل نیز ایمن هست. از روش تزریق ژل نیز برای افزایش حجم سینه‌ها استفاده خواهد شد.

 

salamatmag 3 43 300x225 انواع عمل زيبايی سينه زنان

 

بازسازی سینه

 

با انجام عمل بازسازی سینه بعد از برداشتن سینه، می‌توان به زنان کمک بکنند که دوباره حس خوبی نسبت به بدن خود داشته و فرم سینه‌های خود را بازیابند. دکتر در انجام چنیدین تکنیک گوناگون بازسازی سینه، تجربه و مهارت بالایی داشته است. هر کدام از این تکنیک‌ها دارای مزیت‌های خاص خودش هست و می‌توان به زنان کمک بکند با بازسازی سینه‌ی خود دوباره اعتماد به نفس خود را بازیابند. دکتر با تعامل تاثیر گذار با پزشکان بیمار که مسئول درمان مریضی سرطان می باشند، بهرین و ایمن‌ترین روش برای بازسازی سینه‌ها را مدنظر خواهند گرفت.

 

این تعامل و همکاری نیز به دکتر این امکان را خواهد داد که در صورت دلخواه بیمار، عمل بازسازی سینه را سریعا بعد از ماستکتومی انجام بدهد. علاوه بر این دکتر می‌توانند ناحیه نوک سینه‌ها را نیز بازیابی بکنند که بخش خیلی مهم از پروسه‌ی بازسازی سینه هست و موجب می‌شود که نتایج بازسازی سینه‌ها تا حدود بسیار زیادی عادی باشد.

 

 

جراحی ترمیمی سینه‌ها

 

هرچند پروتز‌های سینه بدین منظور طراحی شده‌ است که تا مدت زمان خیلی طولانی دوام بیاورند اما در هر صورت مریض هایی که این عمل جراحی را انجام داده اند باید انتظار این را داشته باشند که زمانی در آینده لازم هست که جراحی ترمیمی انجام بدهند. طی جراحی ترمیمی امکان دارد پروتز سینه تعویض بشود و با یک پروتز با شکل یا سایز متفاوت عوض بشود و یا و یا برای داشتن ظاهری جوانتر در سینه، تغییراتی در فرم سینه ایجاد شده باشد. این جراحی امکان دارد تنها یک تنظیم ساده‌ی پروتز باشد و یا جراحی پیچیده‌تری باشد که این موضوع به دلیل انجام جراحی بستگی داشته است

ماده پر كننده پروتزها و لایه بیرونی آن از جنس سیلیكون هست، و سیلیكون عنصری می باشد كه در طبیعت یافت شده است و از تركیب عناصری مثل كربن، ئیدروژن و اكسیژن ایجاد شده است. سیلیكون در تولید محصولاتی چون لوازم آرایشی، مواد غذایی و پروتزهای پزشكی مورد استفاده داشته است. مطالعات بسیاری در جهت اثبات بیماری‌زا بودن پروتزهای سیلیكونی سینه انجام میشود و در نتیجه این مطالعات می‌توان گفت كه هم اکنون هیچ مدركی بر اینكه پروتزهای سیلیكونی سینه باعث افزایش سرطانهای سینه می‌شود وجود نداشته است، در ضمن هیچ علتی بر اینكه پروتزهای سینه باعث ایجاد بیماریهای خود ایمنی مانند آرتروروماتوئید می‌شود وجود نداشته است.

 

خیلی از خانم ها درباره ی این نوع عمل جراحی بدون شک داستان های ترسناکی میشنوند. ازجمله مسمومیت زایی سیلیکون یا به وجود امدن بیماری خود ایمنی/ بافت همبندی پروتز که مربوط به “تراوش”یا مهاجرت ژل بوده اند.

بنابراین در مورد عمل بزرگ کردن سینه در دهه  اخیر تبلیغات متفاوتی انجام شده هست، مخصوصاً از راه عملکردهای غیر مسئولانه ی رسانه ها که بدین طریق علی رغم حقایق وجود داشته، ادعاها و سئوالاتی در مورد ایمنی سیلیکون مطرح شده هست.

 

 

نوشته انواع عمل زيبايی سينه زنان اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »