آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
در نهایت متد ژاپن و نیروی انسانی کالج در هم می آمیزند

در نهایت متد ژاپنی و نیروی انسانی کالج در هم می آمیزند

در آینده، این امر اجتناب ناپذیر است که من باید با کره و چین مبارزه کنم. کالج های کره ای دستورالعمل های فوق العاده ای دارند و استراتژی آنها استخدام تعداد زیادی از معلمان نیمه وقت برای کاهش هزینه هاست. چین، احتمالا با بودجه عظیمی جنگ را شروع خواهد کرد. من، تصمیم گرفتم با سخت ترین راه به کار خود ادامه دهم – این کار را با متد ژاپن انجام می دهم، چیزی که در هیچ کالج انگلیسی دیگری در فیلیپین انجام نمی شود.

محبوبیت کالای ساخت ژاپن

اگر ژاپن را ترک کنید، می توانید ببینید که محصولات ساخته شده در ژاپن محبوب هستند، چرا که آنها با کیفیت بالا ساخته می شوند. و این به این دلیل نیست که ژاپنی ها با استعداد هستند، بلکه به این دلیل است که آنها می دانند چگونه برای افزایش کیفیت محصولات افراد را آموزش دهند. به عقیده من قدرت ژاپن این است که نیروی درونی انسان ها را با استفاده از ارزش هایی نظیر اهمیت به تقدیر، محبت، تداوم، و روابط مستحکم به شکوفا کند. روحیه صنعتگران ژاپنی، یعنی تمرکز بی وقفه بر روی جزئیات بمنظور افزایش کیفیت محصول، همان چیزی است که من باور دارم روش ژاپنی اصیل است.

اگر دقیق شوید می دانید که معلمان کالج، چه در آموزش آنلاین چه در آموزش حضوری، مانند همان صنعتگران هستند که نیاز به توسعه مهارت های خود دارند. افزایش کیفیت آموزش کالج توسط افراد صورت می گیرد. این چیزی نیست که بلافاصله با پول درست شود، بلکه پروسه ای طولانی مدت و تدریجی است.

یک شیوه پایدار کاری برای معلم ها

اول، فکر کردم مهم است که یک شیوه پایدار برای زندگی معلم های کالج ایجاد کنم، بنابراین وعده کار طولانی مدت به آنها دادم. از دیدگاه منطقی، می دانم ریسک بزرگی بود. اما کالج من تنها جایی است که تمام معلمان در آن تمام وقت کار می کنند. علاوه بر این، سیستمی به وجود آوردم که در آن کارکنان ارشد کالج به کارکنان تازه کار آموزش می دهند. این کار را کردم چون می خواستم بینشان محبت شکل بگیرد، جایی که احساسات متزلزل نشود. نمی دانم چه زمانی شاهد نتایج این کار در کالج خواهم بود، اما معتقدم که در نبرد آخر یعنی زمانی که رقابت شدید می شود تنها نیروی افراد واقعی به کار می آید.

با گذشت سالها، موتور سواران با سابقه شرکت من شاهکارهای فوق العاده ای خلق کردند. البته، منظورم این نیست که آنها می توانند با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت موتور برانند. و بخاطر این هم نیست که می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند. بلکه به این خاطر است که آنها تقریبا نام همه ساختمان ها را در داخل شهر به یاد می آورند و می دانند چه وقت و چگونه مسیرشان را نه فقط براساس زمان، بلکه براساس قرمز یا سبز بودن چراغ راهنمایی تغییر دهند. ساختمان های بزرگ در داخل شهر دارای آسانسورهای زیادی هستند. و حتی در همان ساختمان، بسته به شرکت و حتی حوزه، موتور سواران محل پارک موتور خود را تغییر می دهند. اگر موتورسواران خبره را با تازه کارها مقایسه کنیم، موتورسواران باسابقه می توانند ۱۰۰ برابر کارآیی بیشتری در تحویل بسته ها داشته باشند. به کمک آنها، حتی می توان از پس درخواست های غیر منطقی مشتریان نیز برآمد. این موتور سواران برای من یک گنجینه واقعی هستند.

همیشه فکر می کردم که فقط وقتی جوان هستید می توانید برای خدمات پیک موتوری کار کنید. اما بعد یاد گرفتم که سن ملاک نیست. این کار سن بازنشستگی ندارد، بنابراین قصد دارم تا آخر پا به پای این موتورسواران کار کنم.

 

ادامه دارد …

بخش دوم فصل دهم: در نهایت متد ژاپنی و نیروی انسانی کالج در هم می آمیزند

۴٫۳ (۸۶٫۶۷%) ۳ رای

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »