آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
سومین کشور انگلیسی زبان در دنیا که انگلیسی

سومین کشور انگلیسی زبان در دنیا که زبان انگلیسی در آن به راحتی قابل فهم است.

بهتر است کمی درباره انگلیسی در فیلیپین صحبت کنم.

اول از همه، می خواهم با صدای بلند بگویم که کالج آموزش انگلیسی آنلاین و حضوری در فیلیپین را به دلیل هزینه های کم نیروی کار ایجاد نکردم. این به این دلیل است که فیلیپینی ها واقعا در دنیای آموزش انگلیسی بهترین هستند.

دلیل آن هم این است که فیلیپینی ها زبان مادری شان انگلیسی نیست. فیلیپینی ها از طریق تحصیل درست به مهارت در زبان انگلیسی رسیدند. حتی می توان گفت که آنها موفق ترین زبان آموزان انگلیسی در جهان هستند.

برای مردم ژاپن، افرادی برای آموزش مناسب هستند که می دانند چگونه انگلیسی را یاد بگیرند و از دشوار بودن یادگیری زبان انگلیسی کاملا آگاه هستند تا انگلیسی زبان های بومی که از ابتدا به این زبان صحبت می کردند و نمی دانند یادگیری آن چگونه است.

علاوه بر این، پرستاران و خانه داران فیلیپینی در سراسر جهان شهرت دارند. آنها در خانواده های بسیار پرجمعیت بزرگ شده اند و بخاطر اینکه همیشه به یکدیگر کمک می کنند در خانه داری مهارت شگرفی دارند. هیچ جای تردیدی وجود ندارد که فیلیپینی ها، علاوه بر اینکه موفق ترین افراد در زمینه یادگیری زبان در جهان هستند و مهارت های مهمان نوازی آنها قابل تحسین است ، بهترین های دنیا در تدریس زبان انگلیسی نیز می باشند.

من آشنایان غربی بسیاری دارم، اما همیشه در کنارشان احساس تردید می کنم. هنوز نمی توانم با یک فرد غربی پس از سه بار تکرار جمله یا کلمه ای که متوجه آن نمی شوم بگویم باز تکرارش کند به جایش می خندم و می گویم “خیلی خوب”. اما با معلمان فیلیپینی، می توانم از آنها بخواهم تا زمانی که متوجه شوم، حتی اگر مجبور شوند صد بار برایم تکرارش کنند. اعتقاد دارم که مهارت های مهمان نوازی آنها است که باعث می شود احساس راحتی کنم و در اطراف آنها هیچوقت مردد نباشم.

افرادی وجود دارند که نگران لهجه فیلیپینی هستند، اما از شما می خواهم که به نحوه تلفظ معلمان کالج من گوش دهید. آنها افراد بسیار واجد شرایطی هستند که هر ماه از بین بیش از ۵۰۰ متقاضی انتخاب می شوند. اگر هنوز در مورد لهجه نگران هستید، باید به شما بگویم: اگر به نقطه ای رسیده اید که لهجه تان فیلیپینی شده است بدانید که سطح مهارت های انگلیسی تان بسیار بالاست.

به نظر من شما نباید حتما مثل یک انگلیسی زبان بومی صحبت کنید. هرچقدر هم تلاش کنید نمی توانید به خوبی یک انگلیسی زبان بومی کلمات را تلفظ کنید. کافی است که انگلیسی را با لهجه ژاپنی صحبت کنید. مهمترین چیز این است که بتوانید به طور واضح ارتباط برقرار کنید و همچنین بتوانید گوش کنید. علاوه براین، زبان انگلیسی با لهجه فیلیپین در سطح جهانی شناخته شده است. علت آن هم این است که فیلیپینی های بسیاری در سرتاسر جهان مشغول به کار هستند.

دانشجویان در تمام سطوح انگلیسی یاد می گیرند. افرادی وجود دارند که نمیتوانند به انگلیسی صحبت کنند، عین من در گذشته، و همچنین افراد ماهری نیز هستند که نمره خوبی در آزمون TOEIC دارند. به اعتقاد من نقطه پایانی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد. من اغلب احساس می کنم که باید باز هم بیشتر و بیشتر زبان انگلیسی را بیاموزم. بنابراین هیچوقت از ادامه یادگیری شرمنده نباشید.

ادامه دارد…

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »