آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
فصل بیستم: از موتور تک سیلندر به موتور دو زمانه

 

نماینده مرموز


RaikoSanstory20 - فصل بیستم: از موتور تک سیلندر به موتور دو زمانه

ما در ماه آگوست برنامه آنلاین مکالمات انگلیسی خود را افتتاح کردیم و به مبارزه با سختی ها ادامه دادیم. در شب کریسمس در سال ۲۰۰۹، من از یک سفر تجاری به ایتالیا برگشتم و زمان خود را در توکیو سپری کردم. با دوستم آکی که نماینده آموزش حضوری در فیلیپین در فیلیپین بود در خانه مشغول نوشیدن بودم.

آکی را برای اولین بار در فرودگاه بین المللی ماکتان-سبو ملاقات کردم. این زمانی بود که من بین توکیو و سبو برای یادگیری انگلیسی در رفت و آمد بودم. دوستی که در هنگام آموزش حضوری در فیلیپین ملاقات کرده بودم، به برنامه پرواز من نگاه کرد و گفت: «اوه، پرواز شما با آکی یکی است! آکی کسی است که سبو را به من معرفی کرد. او یک فرد بسیار منحصر به فرد است، وقتی او را ببینی متوجه می شوی. “

او آکی را در یک مدرسه زبان اسپانیایی در گواتمالا ملاقات کرده بود و پس از دیدار با او به سبو آمده بود.

“صبر کن، فقط اینکه منحصر بفرد باشد کافی نیست. چیز دیگری در موردش نمی توانی به من بگویی؟ “

او پاسخ داد: “درست است. مشکلی نیست. خیلی زود متوجه می شوی “.

نه اینکه مجبور بودم در فرودگاه ملاقاتش کنم، آن زمان بیخیال شدم. اما بعدا فهمیدم که آن خانم درست می گفت و آکی دقیقا همانطوری بود که او می گفت.

او آدم بی خیالی بود و همیشه لبخند به لب داشت. با همه صحبت می کرد- نه، راستش اگر دانشجوی بانمکی را می دید فورا به سمتش می رفت و با او صحبت می کرد.

او به آنها می گفت: “چرا برای  آموزش حضوری در فیلیپین آمدید؟ کدام کالج می روید؟ اوه، این همان کالجی است که من هستم! من هم آنجا می روم. “

این پسر واقعا شخصیت منحصر به فردی داشت که باعث شد بروم جلو و با او صحبت کنم.

“ببخشید، شما آقای آکی هستی؟”

او پاسخ داد: “اوه، بله من آکی هستم. خوشوقتم”.

او اولین کسی است که ژاپن را با کشور فیلیپین و پتانسیل های تحصیل در آنجا آشنا کرد. در اصل، او در یک شرکت حسابداری مشغول به کار بوده است، اما زمانی که مالک آن فوت کرد، تصمیم گرفت زندگی خود را عوض کند و چیزهایی را که واقعا آرزویش را داشت انجام دهد. بنابراین، به سراسر دنیا سفر کرد. در طی سفر، به سبو رفت و برحسب اتفاق درکنار یک کره ای که صاحب بزرگترین کالج آموزش زبان انگلیسی در آسیا با بیش از ۳۰۰ معلم بود، نوشیدنی خورد. آنها خوب با هم جفت و جور شدند، و او به آکی گفت که به عنوان مبلغ آموزش حضوری در فیلیپین فعالیت کند.

مالک کره ای به آکی گفت: “من تازه شروع کرده ام و دانشجویان زیادی ندارم، بنابراین تعداد زیادی اتاق خالی دارم. اگر جای دیگری برای اقامت نداری، بیا و آنجا بمان. اینطوری می توانی اطراف سبو را ببینی”.

آکی به عنوان تشکر از مالک بخاطر اسکان دادن به وی، شروع به تبلیغ  آموزش حضوری در فیلیپین در ژاپن کرد؛ که کمک بزرگی برای معرفی فیلیپین در سراسر کشور نمود. او دانش زیادی در مورد اینترنت داشت، بنابراین جمله های کلیدی مانند “تحصیل فوق العاده ارزان در خارج از کشور”، “تحصیل در فیلیپین” و “تحصیل در خارج از کشور” را به نتایج جستجوهای اینترنتی اضافه کرد که منجر به افزایش دانشجویان شد.

من هم درواقع به خاطر دیدن یکی از سایت هایی که او تبلیغش را انجام داده بود به فیلیپین رفتم. آن زمان از شروع کار او ۲ سال می گذشت.

زندگی آکی بعد از رفتن به خارج از کشور فوق العاده تغییر کرد. وقتی جایی بروید که معمولا نمی روید، با مسائل جدیدی مواجه می شوید. و در این مسیر، “سرنوشت” زندگی شما را تغییر خواهد داد.

مردم ژاپن نژادی هستند که از اقیانوس عبور کرده اند؛ آنها از ابتدا هم از خطر کردن نمی هراسیدند. بخاطر دنبال کردن “تقدیر” های جدید، ما توانستیم تمدنمان را به سرعت توسعه دهیم. اگر چه امروز دیگر این چیزها مهم نیست، ولی می توانم بگویم که ما ذاتا برای گسترش تبادلات خارجی مهارت داریم.

ادامه دارد…

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »