آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
فصل بیستم بخش سوم : موتورها

موتورها

یک شب زمستانی بود، هوا خشک بود. آسمان بدون ابر بود بنابراین آسمان شب شینجیکو بسیار زیبا بود. آکی ظاهرا کمی مست کرده بود چون مکالمه زیر را شروع کرد.

رایکو، دلت نمی خواهد در سبو مدرسه ای تأسیس کنی؟”

“چی؟ چرا؟”

“برنامه مکالمه انگلیسی آنلاینی که در حال انجام آن هستید، یک جورایی ناقص است. می دانم که سخت کار می کنید، اما حس نمی کنم خیلی حرفی برای گفتن داشته باشد. خودت وقتی خواستی زبان انگلیسی یاد بگیری برای اولین بار در فیلیپین شروع به تحصیل کردی و بعد آن را با یک برنامه مکالمه انگلیسی آنلاین ترکیب کردی، درست است؟ فکر نمی کنی اگر فقط برنامه آنلاین داشته باشید، ناقص باشد؟ “

به درک جدیدی رسیدم.  با خودم فکر کردم، من می خواهم یک برنامه مکالمه آنلاین انگلیسی خوب ایجاد کنم، اما این کالج در مقایسه با روشی که برای من موثر بود، تأثیر خیلی زیادی نداشت. اگر این موضوع را به موتور ربط بدهم، میتوان گفت فقط یک پیستون در میان دو موتور حرکت می کرد.

اگرچه کسب و کار فعلی من تقلیدی نبود ما پتانسیل های کار ما کاملا به بالقوه تبدیل نشده بود. روش یادگیری انگلیسی که من شخصا تجربه کردم بر روی یک موتور V-twin اجرا شد نه موتور تک سیلندر. آکی می دانست که من بر این واقعیت تأکید داشتم که برنامه مکالمه آنلاین ما به اندازه کافی دانشجو جذب نمی کند. بنابراین وقتی برای کریسمس بازگشتم، تصمیم گرفت با من درباره آن صحبت کند.

او با ناراحتی به من گفت: “مالک کالجی که هر دو به آنجا می رفتیم عوض شده است. ظاهرا به دلیل اختلافات داخلی بود، اما این مالک به من کمک زیادی کرد. حالا دیگر هیچ دلیلی ندارم که برای آنها تبلیغ کنم. “

بعد از یک لحظه سکوت، گلویش را صاف کرد و گفت: «بگذار با هم برنامه آموزش حضوری را راه بیاندازیم. با مهارت های بازاریابی من می توانیم هر ماه ۴ تا ۵۰ دانشجو جذب کنیم. به اساتید که در همه حال دسترسی داری؟ “

نمی دانستم چه بگویم

او سپس یک جرعه طولانی از آن شراب گران قیمت نوشید.

او در ادامه مکالمه به من قول داد: “بهت  کمک می کنم، پس بگذار با هم کار کنیم. همه چیز درست می شود”.

من در مورد آن سخت فکر کردم. مطمئن بودم که این کاری نیست که بتوان با بی احتیاطی پیش برد. برای اجرای برنامه آموزش حضوری در فیلیپین، باید همچنین در طول زمان اقامت دانشجویان مسئولیت سلامت آنها را به عهده گرفت. نه تنها مجبور به ساختن یک کالج بودیم، بلکه باید کلاس ها، خوابگاه ها، سالن های غذاخوری، امکانات خشکشویی، سیستم تمیزکاری و لیستی بلندبالا از کارهای لازم را انجام می دادیم.

اگر به کالج های فعلی نگاه می کردم، می توانستم بفهمم نتیجه خیلی از شکست ها چه بوده است. آن موقع متوجه اش نشده بودم، ولی ناخواسته اخبار مربوط به مدارس کره ای را برای پیش بینی مسائل بالقوه و ارائه راه حل دنبال می کردم.

باید این ایده ایجاد کالجی متفاوت از کالج های دیگر را با امید به موفقیت به چالش می کشیدم. نباید از شکست می ترسیدم.

 

 

ادامه دارد …

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »