آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
فصل دوازدهم: ایجاد کالجی که هیچ جای دیگر وجود ندارد

تأسیس یک کالج واقعی در سبو

RaikoSanstory12 - فصل دوازدهم: ایجاد کالجی که هیچ جای دیگر وجود ندارد

می خواهم یک کالج واقعی در سبوی فیلیپین ایجاد کنم. میخواهم برنامه مکالمه آنلاین انگلیسی خود و برنامه آموزش حضوری کالجم طوری باشد که هیچ جای دیگری مثل آن وجود نداشته باشد.

دلیل آن هم این است که بدون یک کالج واقعی، برنامه ای که چیدم، مانند یک موتورسیکلت تقلیدی زود از بین می رود. ابتدا باید بدانم چگونه باید مواد آموزشی و روش های آموزش را تعیین کنم تا بتوانم با توجه به ویژگی های منحصر به فرد فیلیپین، انقلابی در آموزش زبان انگلیسی برپا کنم. تا به حال، روش های اصلی مطالعه انگلیسی از طریق کالج های نزدیک در داخل ژاپن و یا از طریق آموزش در مناطق دور انجام شده است. وقتی هم که به برنامه های تحصیل در خارج از کشور ملحق می شوند، به این خاطر است که قصد تحصیل برای مدت زمان طولانی در آمریکا یا انگلستان را دارند.

به نظر من راز موفقیت در اینترنت، کلاس های خصوصی و خطوط هوایی کم هزینه است. در آینده می خواهم کاری کنم که به جای یادگیری زبان انگلیسی در کالجی نزدیک، بتوانید در هر نقطه با یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند شروع به یادگیری کنید. و به جای اینکه خودتان به تنهایی مطالعه کنید، می توانید با یک معلم رو در رو صحبت کنید. علاوه بر این، زمانی که تعطیلات طولانی مدت دارید، بتوانید به راحتی از بلیط های ارزان قیمت برای برنامه های تحصیل در خارج یا آموزش حضوری استفاده کنید. امیدوارم یک روش آموزشی واقعا متفاوت ایجاد کنم.

حتی اکنون هم بیش از ۱ میلیون نفر در حال یادگیری انگلیسی از طریق آموزش از راه دور و مدارس مکالمه انگلیسی هستند. اکثر مردم ژاپن در واقع یادگیری انگلیسی را در مدرسه تجربه کرده اند.

اما چند نفر در ژاپن هستند که می توانند انگلیسی صحبت کنند؟ خجالت آور است که اکثر مردم زمانی طولانی را به یادگیری انگلیسی گذرانده اند، ولی تعداد کسانی که واقعا می توانند به انگلیسی صحبت کنند بسیار کم است.

می خواهم یک کالج واقعی تاسیس کنم که از هر دو روش که به من کمک کرد تا انگلیسی صحبت کنم استفاده کنم تا بتوانم به واقع و بطور ملموس از آن نتیجه بگیرم. این روش یادگیری به دانشجویان اجازه می دهد تا به آسانی به یادگیری بپردازند، هزینه سنگینی ندارد، ادامه دادن این روش آسان است و حتی نیازی نیست که دانشجو شغلش را ترک کند. این روش بر خلاف چیزی است که قبلا وجود داشت.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »