آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
فصل سوم: کاهش ثبت‌نام دانشجویان و خطر ورشکستگی

بزرگ‌ترین چالش

Raiko San story 4 min - فصل سوم: کاهش ثبت‌نام دانشجویان و خطر ورشکستگی

در پاییز ۲۰۱۳، همه توجه دنیا به فیلیپین بود. دلیل آن این بود که در عرض یک ماه فیلیپین را زمین‌لرزه و گردباد ویران کرد. وسعت خرابی که به‌خصوص گردباد ایجاد کرد تا حدی بود که در بیشتر شبکه‌های خبری به نمایش درآمد. جزیره لیت که نزدیک به جزیره ما است، به‌شدت آسیب دید، ولی از دیدگاه جهانی هیچ فرقی بین ما و آن‌ها نیست.

جزیره سبو که کالج ما در آن واقع‌شده است خوشبختانه دچار آسیب زیادی توسط گردباد نشد و هر دو برنامه آموزشی آنلاین و حضوری ما به حالت نرمال برگشت. بااین‌وجود شهرت کالج لکه‌دار شد.

خوب یا بد، در آن روزها ذهن من واقعاً درگیر بود. ما خود را کاملاً برای گردباد آماده کرده بودیم ولی انتظار نداشتم بزرگ‌ترین چالش ما عواقب بعد از گردباد باشد. توقع بدترین‌ها را داشتم ولی اتفاقات بعد از گردباد فراتر از تصورات من بود. حالا برای شما شرح می‌دهم که چگونه از این بحران نجات پیدا کردیم.

در زمان بروز آن گردباد بزرگ اندازه کالج من حدوداً ۴۴۰۰ مترمربع بود و خوابگاه جداگانه‌ای داشت که ظرفیت اسکان به ۱۸۰ دانشجو را در طی اجرای برنامه آموزشی حضوری داشت. آن زمان یک جلسه اضطراری در سالن بزرگ طبقه هشتم کالج که دفتر آموزش آنلاین در آن قرار داشت برگزار کردیم.

ادامه دارد…

فصل سوم: کاهش ثبت‌نام دانشجویان و خطر ورشکستگی

به این مطلب نمره بدهید

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »